O nás

Firma BETONplast, s.r.o. byla založena v roce 1994. Jejím hlavním předmětem činnosti byla výroba výlisků z plastických hmot pro oblast stavebnictví.

P1110677Převaha činnosti byla z počátku směřována do výroby a prodeje distančních tělísek na betonářskou výztuž a související sortiment. Cílovou skupinou zákazníků byly především panelárny a firmy zabývající se ukládáním betonářské výztuže.

3

Zanedlouho naše firma převzala výhradní zastoupení německé firmy Seifert Abstandhalter GmBH pro Českou republiku. Po sloučení firmy Seifert sfirmou Reuss dodává naše firma výrobky obou společností.

V roce 1997 jsme rozšířili náš sortiment o zatravňovací rastrové dlaždice z plastu a plastové podložky pro suchou pokládku dlažby. V oboru podložek představuje po jejich inovaci v roce 2000, 2005 a 2015 (rektifikační terč) na našem trhu špičku, neboť ke klasické podložce dlažby nabízí celý sortiment doplňků, které uspokojí požadavky i nejnáročnějšího zákazníka. 

P1110684dlaždiceCílová skupina zákazníků se tímto rozšířila na firmy zabývajícími se sadovými a parkovými úpravami, budováním parkovacích a odstavných ploch, jakož i na firmy, které izolace proti vodě a dlažbu jednak vyrábějí a jednak pokládají. Zatravňovací dlaždice a podložky dlažby jsou dodávány jak přímo konečnému uživateli, tak do sítí velkoprodejen stavebnin různých vlastníků. K podložkám i rastrovým dlaždicím je dodáváno prohlášení o shodě.

Protože firma má možnost využívat užitný vzor na použití klasických Edisonových žárovek jako topných tělísek, v posledním roce zařadila do svého sortimentu i tuto, s původním zaměřením poněkud nekompatibilní komoditu. Firma funguje převážně jako zásilkový obchod s dodáváním zboží zásilkovou službou na dobírku.

Working...